Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Sierakowo

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka przemysłowa uzbrojona Sierakowo

Sierakowo,zachodniopomorskie

3 690 000 zł21 900 m² 168,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Sierakowo, niedaleko Polic i Szczecina. W pobliżu (ok. 1 kilometra) ma przebiegać Zachodnia Obwodnica Szczecina. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Sierakowo

Sierakowo,zachodniopomorskie

170 000 zł55,17 m² 3 081,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej około 57,17 m2 usadowiony na działce 500m2 w miejscowości Sierakowo gm. Dobrzany Dom składa się z 2 pokoi, kuchni, przedsionka.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Działka komercyjna uzbrojona Sierakowo

Sierakowo,zachodniopomorskie

800 000 zł41 606 m² 19,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta działki uzbrojonej niezabudowanej (energia elektryczna, woda), przeznaczonej zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego na działalność gospodarczą usługowo-produkcyjną z zakazem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Sierakowo

Sierakowo,zachodniopomorskie

1 350 000 zł995 m² 1 356,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:64 448 m²

Atrakcyjna nieruchomość ze względu na szerokie możliwości jej zagospodarowania i atrakcyjną lokalizację! (10 km od Szczecina). Na działce o pow. 6.44 ha jest dom mieszkalny (po remoncie).

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Sierakowo

Sierakowo,zachodniopomorskie

1 850 000 zł1 240 m² 1 491,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Atrakcyjna nieruchomość ze względu na szerokie możliwości jej zagospodarowania i lokalizację! ( 10 km od Szczecina )okazja! Na działce o pow. 6.44 ha jest dom mieszkalny (po remoncie).

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Sierakowo,zachodniopomorskie

2 890 000 zł634,60 m² 4 554,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedania budynek komercyjny, w którym obecnie znajduje się profesjonalny warsztat samochodowy w Sierakowie miejscowości położonej 1,5 km od Pilchowa, 4 km od Polic i ok.9 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy klimatyzowany Sierakowo

Sierakowo,zachodniopomorskie

1 850 000 zł1 240 m² 1 491,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Atrakcyjna nieruchomość ze względu na szerokie możliwości jej zagospodarowania i lokalizację ( 10 km od Szczecina) Na działce o pow. 6.44 ha jest dom mieszkalny (po remoncie) o pow. 106.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł10 803 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży nieruchomość w miejscowości przasnysz/sierakowo. Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna o następujących parametrach: lokalizacja: działka położona jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Dom z tarasem, ul. Wojska Polskiego

Police,zachodniopomorskie

1 200 000 zł140 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:171 m²

Na sprzedaż segment szeregowca znajdujący się w drugiej linii zabudowy od ul. Wojska Polskiego w Policach. Nieruchomość o pow około 140 m2 ( w kw 119 m2 - bez poddasza ) składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

355 000 zł46,74 m² 7 595,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam przytulne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 46,74 m znajduje się na parterze dwupiętrowego bloku w pobliżu parku. Mieszkanie położone jest w bardzo dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Działka komercyjna uzbrojona

Police,zachodniopomorskie

4 004 420 zł28 603 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny teren inwestycyjny o pow. ok. 2,86 ha, składający się z kilu działek w użytkowaniu wieczystym, położony w pobliżu Zakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

995 000 zł135 m² 7 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 334 m²

Oferta sprzedaży połowy domu jednorodzinnego z dużą działką - Oaza ciszy i spokoju. Idealna oferta dla osób szukających wypoczynku z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Hala ogrzewana Police

Police,zachodniopomorskie

6 210 zł270 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Funkcjonalna hala z bramą wjazdową, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dom z tarasem

Pilchowo,zachodniopomorskie

1 960 000 zł340 m² 5 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:871 m²

Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą domu wolno stojącego w Pilchowie. Nieruchomość znajduje się w cichej, zielonej okolicy w pobliżu puszczy Wkrzańskiej, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Mieszkanie 2-pokojowe

Police,zachodniopomorskie

339 000 zł42,19 m² 8 035,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w spokojnej części miasta a zarazem blisko centrum idealnego na start lub inwestycję! Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Działka budowlana uzbrojona, ul. Warszewska

Pilchowo,zachodniopomorskie

598 000 zł1 466 m² 408 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż unikalna działka budowlana o powierzchni 1466 m, położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w okolicach Szczecina w kameralnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Sierakowo

Sierakowo,wielkopolskie

8 939 200 zł2 312 m² 3 867 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:9 289 m²

Syndyk ant rawicz sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Sierakowie oferuje do sprzedaży nieruchomość wchodzącą w skład masy upadłości: prawo własności nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Sierakowo,wielkopolskie

188 600 zł820 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana 820 m2, rawicz, poligon. Szukasz miejsca z potencjałem, które połączy komfort życia z bliskością natury i szybkim dojazdem do dużych miast?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Sierakowo

Sierakowo,zachodniopomorskie

2 890 000 zł635 m² 4 554,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:tak

Do sprzedania profesjonalny warsztat samochodowy w Sierakowie miejscowości położonej 1,5 km od Pilchowa, 4 km od Polic i ok.9 km od centrum Szczecina. Istnieje możliwość sprzedaży budynku pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sierakowo

Sierakowo,wielkopolskie

464 000 zł60 m² 7 682,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Uwaga: atrakcyjna oferta cenowa mieszkań w Kościanie - dojazd do centrum Poznania 22 min pociągiem - dostępna do wyczerpania lokali! Funkcjonalne mieszkanie 3- pokojowe w nowej inwestycji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sierakowo

Sierakowo,wielkopolskie

188 600 zł820 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Rawicz, sierakowo, poligon, sprzedaż. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 820 m2 zlokalizowana w Sierakowie koło Rawicza. Działka objęta jest Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Sierakowo

Sierakowo,zachodniopomorskie

2 990 000 zł635 m² 4 711,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:tak

Do sprzedania warsztat samochodowy w Sierakowie miejscowości położonej 1,5 km od Pilchowa i ok.9 km od centrum Szczecina. Warsztat w pełni wyposażony i przygotowany do napraw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rzemieślnicza

Sierakowo,wielkopolskie

614 292 zł214 m² 2 870,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Ettrick Investment sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Sierakowo

Sierakowo,zachodniopomorskie

600 000 zł291 m² 2 061,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 152 m²

Unikatowy, klimatyczny dworek przedwojenny, murowany w części parterowej, poddasze i wystawka o konstrukcji ryglowej. Budynek dwukondygnacyjny: parter i piętro (pokoje kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sierakowo

Sierakowo,wielkopolskie

228 390 zł993 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana z mpzp, 993 m2, sierakowo - Rawicz. Na sprzedaż atrakcyjny działka budowlana o powierzchni 993 m2 zlokalizowana w Sierakowie koło Rawicza. Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Sierakowo

Sierakowo,zachodniopomorskie

600 000 zł291 m² 2 061,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 152 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rzemieślnicza

Sierakowo,wielkopolskie

655 000 zł217 m² 3 018,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Ettrick Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca pod nadzorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sierakowo

Sierakowo,wielkopolskie

212 290 zł923 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z mpzp, 923 m2, sierakowo - Rawicz. Na sprzedaż atrakcyjny działka budowlana o powierzchni 923 m2 zlokalizowana w Sierakowie koło Rawicza. Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Sierakowo

Sierakowo,zachodniopomorskie

5 000 000 zł1 743 m² 2 868,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:100 000 m²

Niepowtarzalna nieruchomość na terenie około 10 hektarów z wieloma możliwościami położona na terenach leśnych, niedaleko Szczecina (11 km). Między Pilchowem, a Policami. 6 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sierakowo

Sierakowo,zachodniopomorskie

690 000 zł60 m² 654,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Na sprzedaż przepiękny Dom w Sierakowie, w bajkowym otoczeniu. Lokalizacja: - dom znajduje się na uboczu, w pobliżu staw, las i strumyk, - kilka minut do centrum Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sierakowo

Sierakowo,zachodniopomorskie

415 000 zł4 650 m² 89,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka z aktualnym planem zagospodarowania, położona przy lesie. Teren przeznaczony pu usługi i produkcję funkcją mieszkalnictwa. 40 % powierzchni pod zabudowę, wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Sierakowo,wielkopolskie

4 000 zł300 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna w Sierakowie. Powierzchnia nieruchomości: 300 m2 Wysokość hali: 4,40 m Ogrzewanie: piec olejowy nadmuchowy Atuty obiektu: - zamykany plac wjazdowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Sierakowo,wielkopolskie

219 000 zł1 071 m² 204,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana położna w Sierakowie przy ulicy Ryszarda Riedla. Powierzchnia: 1071 m Numer działki: 304/56 Sąsiedztwo: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Dojazd: droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sadownicza

Sierakowo,wielkopolskie

150 000 zł800 m² 187,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, na sprzedaż działka budowlana na nowoczesnym osiedlu w Rawiczu - Sierakowo przy ul. Sadowniczej. Media w drodze : gaz, woda, prąd, kanalizacja. Powierzchnia 800m2, 0,08ha. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodnicza

Sierakowo,wielkopolskie

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dzień dobry, dom na sprzedaż ok. 200m2 w Rawiczu - Sierakowie z dużym budynkiem gospodarczym 12x6,5m (2 bramy i dwa stanowiska na auta, kanał samochodowy. Powierzchnia działki 700m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zielona

Sierakowo,wielkopolskie

135 000 zł92 m² 1 467,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:92 m²

Dom w zabudowie szeregowej,do dyspozycji dwa pokoje,kuchnia,nowa łazienka i osobna toaleta. Strych z możliwością adaptacji. Nowa instalacja elektryczna,wymieniony piec C.O.,dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Sierakowo

Sierakowo,zachodniopomorskie

226 000 zł2 063 m² 109,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka do zabudowy usługowo-rzemieślniczej z dopuszczeniem budowy budynku mieszkalnego. Działka w kształcie trapezu. Powierzchnia zabudowy: 30% Wysokość zabudowy: 2 kondygnacje naziemne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sierakowo

Sierakowo,zachodniopomorskie

499 000 zł150 m² 794,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Dom Sierakowo gm Dobrzany pow. stargardzki z dużą działką 0,50 ha. Przedmiotem sprzedaży jest dom mieszkalny wraz z zabudowaniami gospodarczymi w cichej i spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sierakowo

Sierakowo,zachodniopomorskie

499 000 zł120 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Sierakowo- dom - Wraz z zabudowaniami gospodarczymi tworzy czworobok, tzw zabudowę zagrodową , położony jest na dużej, pół hektarowej działce w urokliwej , zielonej o walorach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Sierakowo

Sierakowo,zachodniopomorskie

95 000 zł1 055 m² 90,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna